Üsküdar Masöz

Üsküdar Masöz

Üsküdar Masöz, Üsküdar Bayan Masöz, Masöz Üsküdar ile sizler de kaliteli ve güvenilir masaj hizmeti almak için alanında uzman ve deneyimli masözlerimizden hizmet alabilirsiniz. Masaj hizmeti bir lüks değildir ve tamamen kişinin duyduğu önemli bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacınızı kendi evinizde karşılayan İstanbul evde masaj ile hem ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı hem de varsa sağlık sorunlarının tedavisini gerçekleştirebilirisiniz. Çeşitli masaj teknikleriyle harikulade bir gün geçirmenizi hedefleyen uzman masözlerimiz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.
Ovalama Tekniği: Özellikle vücudun belirli bir yerinde oluşan ağrı ve zedelenmelerin tedavisinde tercih edilen ovalama tekniğinde ovulmak istenen yer parmakların ve avucun arasına sıkıştırılarak ovulmaktadır . Sizler de alanında uzman ve deneyimli masözlerimizden hizmet almak için randevu alabilirsiniz.

Üsküdar Bayan Masöz

Üsküdar Bayan Masöz ile sizde farklı masaj teknikleri ile sizler de hizmet alabilirsiniz. Yoğurma Tekniği: Bu teknik ise ovalama tekniğinin biraz daha sert versiyonudur. Şöyle ki rahatlamasını istediğiniz bölge ya da organ tutulur ve avuç içerisine o bölge alınarak ovulur Üsküdar Bayan Masöz. Bastırma Tekniği: Ağrıyan ya da gerilmiş bölgenin üzerine parmak ve avuç içi ile dengeli bir şekilde gel git şeklinde bastırarak yapılan bastırma tekniği de oldukça rahatlatıcı ve ağrı kesici bir tekniktir. Ezme Tekniği: Bastırma tekniğinin bir üst seviyesi olarak bilinen ezme tekniğiyle masaj yapılacak bölge parmak uçları ve avuç içiyle yavaşça ezilir. Son derece dikkatli yapılması gereken ezme tekniği vücut rahatlayana kadar devam edebilir. Ancak ardından ovalama tekniğinin uygulanması önerilmektedir. Vurma Tekniği: Bası müşterilerce oldukça sık tercih edilen vurma tekniği uygulanırken masöz ellerinin yan taraflarını kullanmaktadır. İstenilen bölgeye uygulanan vurma tekniğiyle müşterilerimizde rahatlama söz konusudur.

Masöz Üsküdar

Masöz Üsküdar ile kas ve eklem ağrılarınızdan kurtulmak ve rahatlamak için sizler de hemen masaj salonlarımızdan randevu alabilirsiniz. Günün stresini ve yorgunluğunu sihirli dokunuşlarla unutmak isteyen kişilerin tercih ettiğini İstanbul evde masöz ile farklı esansa sahip yağların vücudunuzla uyumuna hayran kalacaksınız. Sadece erkekler değil kadınlarında oldukça sık tercih ettiği masaj hizmetlerinde masöz tercihlerinizde bulunmaktadır. Kadın ya da erkek masöz tercih edebileceğiniz evde masözde sizin yapmanız gereken tek şey istediğiniz masaj türüne karar vermek olacaktır. Gerisini sihirli ellere bırakarak masaj hazzının doruklarını yaşayabilirsiniz. Ekibinin ellerine kendinizi bırakmak isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirisiniz. Unutmayın ki rahat bir masaj için bir telefon kadar uzağınızdayız. Sizde arayın eşsiz fırsatlarımızdan hemen yararlanın.

üsküdar Masöz

Üsküdar Masöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsap İletişim