Şişli Masöz

Şişli Masöz

Şişli Masöz, Şişli Bayan Masöz, Masöz Şişli uzman ekip ve alanında deneyimli personelleri ile sizlere masaj salonlarında hizmet vermektedir. Masaj saymakla bitmeyecek kadar çok faydası bulunan masajı en kaliteli şekilde evinizde sizlere sunan İstanbul vde masaj ile bir kere tanışın bir daha başka bir yer aramayacaksınız. Tendon iltihabı, kas spazmı, ağrılı adet dönemleri, yara dokuları ve yapışıklıkların çözülmesi ve giderilmesi, gerilim tipi ve hipertansiyona bağlı baş ağrıları, migren, uykusuzluk ve nevrasteni durumları, kabızlık, kas krampları ve yaralanmalarda akut devreden sonra rahatlatıcı bir özelliği bulanan masajı en huzur bulduğunuz yer olan kendi evinizde gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirisiniz. Şişli masöz ile siz de layık olduğunuz hizmetin en iyisine kavuşacaksınız.

Şişli Bayan Masöz

Şişli Bayan Masöz ile sizlerde kas ve eklem ağrılarınızda kurtulmak ve rahatlmak için hemen randevu alın. Dahası olağanüstü bir rahatlama yaşayacağınız masajın ardından şayet kullanıyorsanız tüm antidepresan ve psikolojik terapi ilaçlarını rafa kaldıracaksınız. Bunun nedeni ise masaj sırasında vücudunuzun üretmeye başladığı endorfinin hem bedenen hem de ruhen sizi çok iyi hissettirmesinden kaynaklıdır. Konu masaj olduğunda da evde masaj İstanbul ekibinin eline kimse su dökememektedir. Her işlemi layıkıyla yapan uzman masözlerimizle ile kendinizi yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz. Üstelik muhteşem kokula ve yağların eşliğinde unutulmaz bir gün geçirecek ve sık sık tekrarlansın isteyeceksiniz. Farklı kültür ve geleneklere uygun seçenekleriyle çok geniş bir yelpazeye sahip olan masajların hepsini tek tek denemek isteyeceksiniz. Her masaj yaptırdığınız bunun bir lüks olmadığını daha da yakından hissedeceksiniz ve masajın tüm bedeninizi nasıl rahatlattığını bizzat deneyim ederek göreceksiniz Şişli bayan masöz.

Şişli Masöz

Şişli Masöz

Masöz Şişli

Masöz Şişli olarka sizlere farklı masaj teknikleri ile alanında uzman ve deneyimli personellerimiz hizmet vermektedir. Masaj teknikleri olarak sizlere İstanbul masöz olarak
Sıvazlama Tekniği (Öfloraj, Stroking): Yüzeysel öfloraj, Derin öfloraj
Yoğurma Tekniği (Petrisaj, Kneading): Sıkma, Esnetme, Yuvarlama, Çimdikleme (Pincing), Sıkıştırma (Wringing), Yuvarlama
Vuruş Tekniği (Darbeleme, Tapotman, Perküsyon, Percussion): El Kenarı İle, El Sırtı İle, Avuç İçi İle, Yumruk İle, Hacking (devamlı ve tempolu vurma),Clapping (alkışlar gibi vurma), Slapping (hafifçe vurma), Tapping (hafifçe tıklar gibi vurma), Beating (tempolu ve döver gibi vurma), Pouding (havanda döver gibi vurma)
Noktasal Baskı Tekniği (Friksiyon): Sabit Noktasal Baskı, Dairesel Noktasal Baskı
Titreşim Tekniği (Vibrasyon): Sallama, silkeleme (Shaking)
sizlere masaj teknikler ile masaj yapılmaktadır. Sizler de hemen masözlerimizden randevu almak için masaj salonlarımızı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsap İletişim