Silivri Masöz

Silivri Masöz

Silivri Masöz, Silivri Bayan Masöz, Masöz Silivri sizlere evde masaj hizmeti sunan masaj salonları arasında yer almaktadır. Öncelikle masaj aktif kasın güç ve dayanıklılığını arttırmaz. Bunları sadece düzenli spor ile güçlendirebilirsiniz. Masajın amacı, belirli düzeyden daha üst seviyeye çıkarılmak ve performansı arttırmaktır. Kilo verme uygulamaları yapan bireyler tarafından düzenli yapıldığı taktirde boşalan yağ hücreleri sıkılaşarak sarkmalara neden olmasını engellemektir. Bitki özleri ve uçucu ya karışımları ile elde edilen yağlar ile yapılan bir masaj tekniğidir. Bu masajda dikkat edilen en önemli özellik, hareket şiddetinin hafif ve yavaş yapılmasıdır. Rahatlatıcı, dinlendirici özelliğe sahip bir masaj türüdür. Bu masajda etki kullanılan yağlar ve özel bölgelere yapılan hareketler sayesinde vücutta dinlenme sağlanır.

Silivri Bayan Masöz

Silivri Bayan Masöz sizlere uzman ve deneyimli masözleri ile profesyonel bir şekilde masaj hizmeti sunmaktadır. Tüm vücut ağrıları ayaklara bağladır. Bu masaj, ayak tabanlarının belli bölgelerine yapılan hareketlerle Silivri bayan masöz tarafından yapılır. Ayakta her nokta, vücutta belli organ ve dokuları temsil etmektedir. En rahatlatıcı masaj olarak bilinir. Bireyin kendini fiziksel ve ruhsal yönden iyi hisseder. Yaklaşık masaj süresi yarım saattir. Selülit tedavisinde kullanılan bir masaj tekniğidir. Selülit oluşumunun en büyük nedeni dolaşım bozukluğudur. İstanbul masöz bayan Kan dolaşımındaki bozukluk yağ birikimine yol açar. Kullanılan yağlar ile kan dolaşımını hızlandırmak amaçlanır.

Silivri Masöz

Silivri Masöz

Masöz Silivri

Masöz Silivri ile sizler de dilerseniz evde dilerseniz otelde dilerseniz masaj salonlarımız da masaj hizmeti sunmaktayız. Bu masaj tekniğinde hareketler şiddetli yapılmakta. Vücut toksin atmada en çok tercih edilen bu masaj türü İstanbul evde masaj ile de evlerde yapılan bir masaj türüdür. Vücutta sert baskı uygulanan yerlerin üzerinde durularak vücut dengesi korumaya çalışılır. Sert masajdan hoşlanan kişiler tercih edebilir. Baş, boyun, ense, omuz, sırt, bacak gibi bölgelere genellikle tedavi edici bir masaj yöntemidir. Rahatsızlık tespit edildiği taktirde doktor kontrolünde yapılır. Masöz Silivri alanında uzman ve deneyimli personelleri ile sizlere masaj salonlarımızda hizmet vermekteyiz. Sizler de hemen randevu almak için acele edin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsap İletişim